Hakkımızda

Hukukun üstünlüğü ve "Doğru olan, Haklı olandır" ilkesine olan inancı ile faaliyete başlayan Uluç Hukuk, Av. Şehmus ULUÇ tarafından kurulmuş ve kurulduğu günden itibaren istikrarlı bir gelişmeyle günümüze ulaşmıştır. Günümüzde ceza hukuku, bilişim hukuku, idare hukuku, icra hukuku, iş hukuku, vergi hukuku, aile hukuku, gayrimenkul hukuku ve miras hukuku alanlarında başarıyla faaliyet göstermektedir. Uzman bir ekibe sahip olan Uluç Hukuk, hızlı ve istikrarlı olarak fazlaca bir müvekkil kitlesine sahip olmuştur. Bünyesinde, alanlarında tecrübeli bir avukat ekibi ve birçok farklı alanda uzmanlığa sahip danışmanlar bulundurmaktadır.

Vizyonumuz

Hukukun odağında adaletin bulunmasını amaç edinmiş takım arkadaşlarımız, bu amaca hizmet ederken, uzman donanımlarını adalet terazisinin dengede durması için, son damlasına kadar kullanmayı ilke edinmiştir. Bir ekip çalışmasının da ürünü olarak değişen şartlara hızlı uyum sağlama ve çözüm odaklı düşünme özelliğimiz, çözüme giden yolumuzu kısaltmakla beraber hızlı sonuç vermeyi sağlamaktadır.

Misyonumuz

Müvekkillerimize karşı olan tüm sorumluluklarımızı eksiksiz yerine getirmeyi amaç edindik. Etik anlayışın yüklediği tüm sorumlulukların dışında hızlı çözümler, sorunların kaynağı ile ilgili problemlerin çözümlenmesi ve tüm süreçte şeffaflığı sunmayı kendimize hedef biliriz. Bu amaçlar doğrultusundaki felsefemiz, çalışma prensiblerimizin tamamını oluşturmaktadır.